Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna pasjonaci4x4.forumoteka.pl
Forum Pasjonaci4x4.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Punktacje na imprezie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna -> Pytania i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruchmot

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 11:10 pm    Temat postu: Punktacje na imprezie Odpowiedz z cytatem

Troszkę się rozpiszę i już. Jak pisałem w innym temacie rozsądnym podziałem będzie brak podziału. Można postawić sędziów i pilnować by na lżejszą trasę nie wjeżdrzały auta z trasy cięższej. Za każdą pieczęć w błocie była większa ilość punktów niż za PKP. Ale zastanówmy się czy chcemy się bawić czy też ze Świecia zrobić kolejną impreze komercyjną.
Jeżeli w jakiejś imprezie brakuje kierowcy adrenaliny to przenosi ją na inną tę która jest łatwiejsza. Przez kilka ostatnich imprez w Pasjonaci4x4 odebrałem dużą rywalizację między załogami. Myślę że warto zorganizować puchar Polski w porozumieniu takich małych imprezowiczów i organizatorów którzy w przyszłości wyznaczą polską ligę ścigaczy w terenie. Może się mylę ale przestałem jeździć po nagrody i to co potrzebuję to sobie kupuję....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo przecież o to chodzi aby zdobywać większe umiejętności. Jak zaczynałem ponad dwa lata temu to Artur pamięta jak mnie po łące pchali, a teraz staram się sam przejeżdżać wszystko. A poza tym zawsze lubiłem szybka jazdę osobówka a teraz tak się wybawiam za kółkiem na zlotach u Komandora Piotra i Jego Połowicy że na trasie 90-100 i zupełnie styka. I chyba o to chodzi. A poza tym poznaliśmy z Moją pilotką tylu fajnych ludzi (szczególnie że Arturo często zmienia obsadę tylnych siedzeń) i nauczyłem się współpracować chociaż jestem cholerykiem. Dlatego też ta formuła spotkań w terenie jest dla mnie super i oby jak najdłużej taka była.

Karol

Artur

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ci zaraz dam zmieniam obsade tylnych siedzen:)SmileSmile

dobre Karolu:)Smile

nie mniej jednak Komandorze, Piotrze jestem za tym żeby było jak jest!!!!

no i dołożyc do kalendarza szybkosciowa techniczna i nocna impreze:)SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karol

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież zmieniasz. Nawet raz ja z Izą całą imprezkę z Tobą przejechaliśmy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna -> Pytania i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: