Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna pasjonaci4x4.forumoteka.pl
Forum Pasjonaci4x4.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RAJD Z ODCINKIEM NOCNYM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna -> Pytania i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 311

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 4:49 pm    Temat postu: RAJD Z ODCINKIEM NOCNYM Odpowiedz z cytatem

Mam propozycję do Piotra - Komandera:)

Zorganizowac wyscig w którym bedzie rowniez jazda noca:)

np

przyjazd do 12:00
start ok 14:00 5godzin w terenie ok 20:00 ostanie zalogi do bazy zjazd kolacyja rozmowy przeglad maszyn i ok 22:00 os i w teren na 4 godziny:)

ok 2:00 do bazy i nad ranem ok 7 moze 8:00 wyjazd na 3 etap

co na to szanowni koledzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejK
Gość





PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suuper!
Powrót do góry
Komandor



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 109

PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy na etapie układania kalendarium na rok 2010. Poproszę o coś bliższego o odcinku nocnym. Jaki termin imprezy?, podział na klasy?, ilość załóg? no i wszystko co Wam przychodzi do głowy.
_________________
Pozdro.Piotr / Mercedes G
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walik04
Gość





PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sezonie 2010 przydałby się podział na klasy samochodów z wyciągarkami i bez. również wyróżnienie załóg które osiągnęły najlepsze czas łączny na odcinkach sportowych. zmianę w regulaminie lub przestrzeganie obecnego w sprawie opon typu maxi cross Smile
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podział na wyciągarki i bez jest ciekawy, ale doszlibyśmy do klasycznego podziału: Turystyk, Wyczyn i Extrem. A co z naszym Grand Prix?
Propozycja nagradzania za najlepsze czasy jak najbardziej do przyjecia.
Co do opon masz rację. Ktoś się utajnił i uchował? Question
Powrót do góry
Walik 04
Gość





PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jeden uczestnik którego już drugi raz widzieliśmy na maxi cross Smile
a co do wyciągarek można zrobić jedna klasę bez Smile tylko ze wtedy to już nie będzie ta impreza Sad na spokojnie w długie zimowe wieczory coś się wymyśli!
Powrót do góry
walik04
Gość





PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpadłem na taki pomysł aby nie dzielić samochodów na klasy możne po prostu samochodu bez wyciągarek miałyby większy limit czasowy na przejechanie całej trasy np. o 1h. co o tym myślicie??
Powrót do góry
Artur



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 311

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również o tym myślałem ale jeśli masz PP gdzie bez wyciagarki nie wjedziesz to lecisz dalej i zdobywasz pkt z PKP a z wyciagarka wpadasz w PP co kosztuje cie strate czasu a nagroda to pkt. z PP. masz wybór.
rozwiazanie zmian ilości czasu sprawdza sie w rajdach gdzie masz same pkt z PP i wtedy auta bez wyciagarek realnie potrzebuja wiecej czasu. tutaj masz jeszcze dodatkowe pkt za PKP które mozna wiecej zebrac rezygnując z PP na wyciagarke:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komandor



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 109

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowatorskie rozwiązanie. Przedyskutujmy to Question
_________________
Pozdro.Piotr / Mercedes G
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 311

PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reasumując wszystkie moje sugestie co do rajdu z odcinkiem nocnym sa w 1 poscie. termin wczesna wiosna lub jesien zeby bylo ciemno:) lub w czasie pelni ksiezyca:) WAMPIRY 4x4 oczywiscie wszyscy uczestnicy wyposazenie auta w dodatkowe oswietlenie + oswietlenie osobiste, kamizelki odblaskowe etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruchmot



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 8

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy. Moim skromnym zdaniem to podział na klasy typu wciągarka czy bez to jest lipa. Patrol z mechanikiem przegra z suzą bez wincha. Można też układać imprezę w sposób dwójkowy lub trójkowy tzn. Ja sobie jadę tak tylko by jechać a kolega ma 100% pomoc z mojej strony. On jest bez wciągarki a ja mam cały osprzęt. Myślę że jedynym wyjściem z sytuacji jest rozwiązanie jak na POMERANI. Wyjazd zawsze w innym miejscu albo wjedziesz i przejedziesz albo omijasz problem. Wtedy nikt nie będzie asekurował drugiego auta z innej strony bo jej nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 311

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kruchmot, podzialu nie bedzie:)Smile PASJONACI4X4 zadecydowal Komandor:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna -> Pytania i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum