Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna pasjonaci4x4.forumoteka.pl
Forum Pasjonaci4x4.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Punktacje na imprezie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna -> Pytania i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
kruchmot



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 8

PostWysÅ‚any: Wto Gru 22, 2009 11:10 pm    Temat postu: Punktacje na imprezie Odpowiedz z cytatem

Troszkę się rozpiszę i już. Jak pisałem w innym temacie rozsądnym podziałem będzie brak podziału. Można postawić sędziów i pilnować by na lżejszą trasę nie wjeżdrzały auta z trasy cięższej. Za każdą pieczęć w błocie była większa ilość punktów niż za PKP. Ale zastanówmy się czy chcemy się bawić czy też ze Świecia zrobić kolejną impreze komercyjną.
Jeżeli w jakiejś imprezie brakuje kierowcy adrenaliny to przenosi ją na inną tę która jest łatwiejsza. Przez kilka ostatnich imprez w Pasjonaci4x4 odebrałem dużą rywalizację między załogami. Myślę że warto zorganizować puchar Polski w porozumieniu takich małych imprezowiczów i organizatorów którzy w przyszłości wyznaczą polską ligę ścigaczy w terenie. Może się mylę ale przestałem jeździć po nagrody i to co potrzebuję to sobie kupuję....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karol



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 201

PostWysÅ‚any: Sro Gru 23, 2009 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo przecież o to chodzi aby zdobywać większe umiejętności. Jak zaczynałem ponad dwa lata temu to Artur pamięta jak mnie po łące pchali, a teraz staram się sam przejeżdżać wszystko. A poza tym zawsze lubiłem szybka jazdę osobówka a teraz tak się wybawiam za kółkiem na zlotach u Komandora Piotra i Jego Połowicy że na trasie 90-100 i zupełnie styka. I chyba o to chodzi. A poza tym poznaliśmy z Moją pilotką tylu fajnych ludzi (szczególnie że Arturo często zmienia obsadę tylnych siedzeń) i nauczyłem się współpracować chociaż jestem cholerykiem. Dlatego też ta formuła spotkań w terenie jest dla mnie super i oby jak najdłużej taka była.

Karol

_________________
Suzuki Vitara Viertarka + 2 x w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 311

PostWysÅ‚any: Nie Gru 27, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ci zaraz dam zmieniam obsade tylnych siedzen:)SmileSmile

dobre Karolu:)Smile

nie mniej jednak Komandorze, Piotrze jestem za tym żeby było jak jest!!!!

no i dołożyc do kalendarza szybkosciowa techniczna i nocna impreze:)SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karol



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 201

PostWysÅ‚any: Nie Gru 27, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież zmieniasz. Nawet raz ja z Izą całą imprezkę z Tobą przejechaliśmy
_________________
Suzuki Vitara Viertarka + 2 x w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasjonaci4x4.forumoteka.pl Strona Główna -> Pytania i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum